Antyspam
› FIRMY
› OGŁOSZENIA

medycyna i zdrowie

›› apteki i farmaceutyka (45)
›› chirurdzy (3)
›› dermatolodzy (5)
›› ginekolodzy (9)
›› kardiolodzy (5)
›› medycyna estetyczna (3)
›› okuliści, optycy (34)
›› sklepy medyczne (8)
›› weterynarze (30)
›› rehabilitacja (20)
›› pediatrzy (7)
›› medycyna naturalna (8)
B-1-POP-RADIO
numer wpisu 5390, data dodania 2016.07.05, odsłon 5168, edytuj
Warszawa 02-776, Gandhi 27
tel. 530 330 530

O NAS

Centrum Luxdentic to sześć najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych, w których realizujemy usługi z zakresu implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji,  stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej.

Wszystkie gabinety dysponują nowoczesnymi, wygodnymi fotelami zabiegowymi, które dają poczucie komfortu nawet przy dłuższych zabiegach.

Kliniki Luxdentic znajdują się w dwóch dogodnych lokalizacjach w Warszawie: przy alei Stanów Zjednoczonych 72 na Pradze Południe oraz na ulicy Indiry Gandhi 27 na Ursynowie. 

Dogodne lokalizacje zapewniają naszym Pacjentom łatwość dotarcia, a także potrzebny spokój i poczucie komfortu. Bliskość lotniska na Ursynowie stanowi dogodne rozwiązanie dla Pacjentów podróżujących z innych krajów.

W Luxdentic stawiamy na precyzyjną diagnostykę w leczeniu, dlatego korzystamy z jednego z najnowocześniejszych na świecie tomografów komputerowych. Urządzenie tomografu komputerowego daje niespotykane dotąd możliwości diagnostyczne, niezwykle przydatne np. w leczeniu implantologicznym czy w endodoncji (leczeniu kanałowym).

Zespół lekarzy Luxdentic to kilkunastu doświadczonych specjalistów, reprezentujących wszystkie dziedziny stomatologii, którzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Przynależność do elitarnych towarzystw naukowych w Polsce i Europie pozwala im na naukową wymianę doświadczeń i stałe rozwijanie umiejętności oraz szkolenie nowych pracowników. Z uśmiechem zadbają o Twój uśmiech :)


Nasza klinika   zobacz więcej zdjęć ›
lokalizacja na mapie