Antyspam
› FIRMY
› OGŁOSZENIA
ROENTGENA-01-02-do-31-03

kobieta

uroda ›› Gabinety kosmetyczne (47) ›› Salony fryzjerskie (95) ›› Solarium (8) ›› Drogerie (21)
moda ›› Moda damska (31) ›› Torebki i galanteria (4) ›› Bielizna (10) ›› Buty (12) ›› Biżuteria (30) ›› Salony ślubne (6)
zdrowie ›› Sport i fitness (10) ›› Dieta (11) ›› Spa&wellness (6)
B-1-POP-RADIO
kobieta
numer wpisu 5431, data dodania 2017.03.23, odsłon 904, edytuj
Warszawa 02-785, Puszczyka 15 lok. 18

MS Craftshop

Kim jestem?
 
Pracownia Małgorzata Schirok Craftshop zrodziła się z pasji.
Przez szesnaście lat pracowałam w logistyce i praca ta przynosiła mi wiele satysfakcji. Aż do momentu, kiedy poczułam kompletną pustkę, wypalenie i dotychczasowe obowiązki zawodowe przestały przynosić mi jakiekolwiek samozadowolenie. Postanowiłam zmienić to i dzięki wsparciu najbliższej rodziny, moje marzenia urzeczywistniły się, a ja spełniam i realizuje się każdego dnia.
Moja przygoda z rękodziełem rozpoczęła się kilka lat temu. I jak to często w życiu bywa, technikę decoupage poznałam przez przypadek. Powoli rozpoczęłam zgłębiać tajniki sztuki decoupage, która okazała się nieskończoną paletą możliwości. Potem nastąpił czas wielu szkoleń, kursów i samokształcenia. Sukcesywnie i krok po kroku poznawałam najprzeróżniejsze metody i techniki dekorowania przedmiotów i każdego dnia uczę się czegoś nowego. Każdy nowy projekt inspiruje mnie do tworzenia kolejnego i do każdego z nich podchodzę z pełnym zaangażowaniem i osobistym oddaniem.
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą pracowni.
  • Kreatywne warsztaty i kursy:
Jeśli czujesz w sobie drzemiący potencjał, pragniesz rozwijać swój talent i realizować się twórczo, zapraszam do udziału w warsztatach i kursach. Nowe hobby to pomysł na spędzenie wolnego czasu, możliwość uwolnienia ukrytych zdolności i sposób na wyrażenie siebie.
 
  • Oryginalność:
Jeśli pragniesz kupić coś oryginalnego i obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, zapraszam do sklepu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli pragniesz odnowić meble i tchnąć w nie drugie życie, masz własną wizje i pomysł na udekorowanie przedmiotu, jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę się realizacji indywidualnych i spersonalizowanych zamówień, dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Oferta pracowni skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm.
 
Oryginalność to klucz do podarunku, który każdy zauważy, zapamięta i doceni.
 
Warsztaty kreatywne decoupage i rękodzieła   zobacz więcej zdjęć ›