Antyspam
› FIRMY
› OGŁOSZENIA
A-1 BORAMED-stała-główna
B-1-POP-RADIO
dziecko
numer wpisu 5410, data dodania 2016.10.08, odsłon 3140, edytuj
Warszawa 02-776, Nowoursynowska 147
tel. kom. 535 661 601

O NAS

Galitsyna Art School jest miejscem, gdzie każdy, mały czy duży, może rozwijać się poprzez sztukę. Naszą szkołę założyła Tetiana Galitsyna, artystka, gwiazda "Mam talent", ikona fascynującej sztuki malowania piaskiem. W naszej szkole z pasją uczymy innych, jak rozwijać swój talent, aby osiągnąć sukces i satysfakcję.

Ideologię działania firmy opieramy na nowatorskich metodach, opierających się na najnowszych badanianch budowy mózgu i wykorzystujących psychologiczno-emocjonalne elementy terapii, opracowane przez Carla Gustava Junga. Rozwój poprzez sztukę jest bardzo efektywny.

Już dwulatki mogą rozpocząć swoją artystyczną edukację. Na zajęciach, które stymulują rozwój intelektualny i emocjonalny, maluchy kształtują percepcję zmysłową oraz umiejętności motoryczne. Praca w niewielkich grupkach, z różnorodnymi materiałami i z wykorzystaniem różnych technik, pozwala dziecku odkryć w sobie talenty, które w nim drzemały. Wystarczy je tylko obudzić, by eksplodowały burzą pomysłów i zapału do działania! 

Przykładami takich zachowań są liczne wygrane podopiecznych Galitsyny Art School w międzynarodowych konkursach, autorskie pokazy prezentowane przed publicznością, wystawy w siedzibie Galitsyna Art School i wiele inncyh. Zajęcia pozytywnie wpływają też na psychiczny rozwój uczestników. Po kilku spotkaniach dzieci nabierają odwagi, zaczynają wierzyć we własne siły, rozbudza się w nich chęć podjęcia nowego artystycznego wyzwania i szukania rozwiązań na istniejące problemy. Dzieci zawierają nowe przyjaźnie, przełamują lody i uczą się wspierania i dopingowania siebie nawzajem.

W swojej ofercie mamy również dedykowane specjalnie dla dorosłych i młodzieży, zajęcia indywidualne i grupowe. Rodzice mogą tworzyć wspólnie ze swoimi pociechami, na oddzielnych zajęciach lub też relaksować się w wygodnym fotelu z filiżanką ciepłej herbaty w dłoni.

Dla każdego nowego kandydata pierwsza godzina zajęć jest zupełnie darmowa. Można przyjść i zobaczyć, w jaki sposób odbywają się nasze zajęcia i dopasować te, które są najbardziej odpowiednie. Nic nie tracąc, można zyskać naprawdę wiele...

lokalizacja na mapie